Galvanizli Çelik Kepenk Kapı Profilleri

logo2

 

Günümüzde iş yerinizin güvenliği son derece önem kazandı.

Her gün gazetede okuduğumuz haberlerden, televizyonda seyrettiğimiz olumsuz görüntülerden sonra, bu olumsuzlukların önüne “çelikten bir set” çekmenin zamanı geldi.

set1

Gerekli önlemlere başvurmak kaçınılmaz hale geldi. Ertelenemeyecek kadar acildir, ciddi çözümler bulmak zorundayız.

Gece gündüz vardiyalı çalışan, sürekli güvenlik elemanları bulundurabiliriz ama maliyeti de gözardı edemeyiz. Mağazamızı kontrol altında tutabilecek yerlere güvenlik kameraları yerleştirebiliriz. Nitekim o kameralar sayesinde mağazalara girip talan eden hırsızları görebiliyoruz. Da iş içten geçtikten sonra hırsızı görmenin bize sağladığı yararlar nerlerdir bunları sıralamak mümkün mü?

Diğer bir seçeneğimiz de Set Kepenk’tir. Çelik, paslanmaz çelik veya galvanizli çelikten üretilmiş kepenk yaptırıp, uzaktan kumanda ile açıp kapatarak gerçek konforu yaşayabiliriz, gözümüz arkada, aklımız iş yerimizde kalmadan huzurla yuvamıza dönebiliriz.

Her türlü olumsuzluğa “Çelik’ten Set” çekerek bunu sağlamak mümkündür.

set2

Set Kepenk otomatik kepenk ve kapı sistemlerinde yeni seçenekler sunuyor…

Set Kepenk paslanmaz çelik ve galvaniz sac’tan üretilen kepenk ve kapı profilleri ile ürün yelpazesini genişletti.

Paslanmaz çelik korozyona dayanıklılığı ile uzun yıllar doğa koşullarına direnç gösterir.

Galvaniz sac da yeni ürünlerimiz arasında, güvenle uygulanabilecek seçeneklerdendir.

set3

Kötü amaçlı kişilerin saldırılarından korunmak, hırsızlığı önlemek, olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için kepenk ve kepenk kapılarımızın dayanıklı ve sağlam olması gerekir.

Elbette sağlamlığın yanında estetik görünüm ve işlevsellik de gözardı edilmemelidir. Bu düşünceden hareketle, delikli profiller kullanılarak geceleri ışıklandırılmış vitrinlerin belli oranda gözükebilmesini de sağlamak mümkündür.

set4

“Mal canın yongasıdır” sözünü yabana atmayanlar, önlemlere gereken özeni gösteriyorlar. Sadece kötü niyetli kişilerden korunmak için değil, olumsuz hava koşullarının

işyerimize ve içerideki mallarımıza vereceği zararı da engellemek için Set Kepenk’ten yararlanmak son derece akıllıca bir seçimdir. Büyük – küçük, yüksek – geniş farketmeden her alana uygulamak kolaydır.

set5